Тиждень англійської мови в Джурківській гімназії з 15 квітня по 19 квітня 2024 року.

Дата: 22 квітня о 17:03, Оновлено 23 квітня о 01:02
319 переглядів

Вчителем аглійської мови, Данилюк Л.П., в період з 15 по 19 квітня 2024 року був організовний та проведений Тиждень англійської мови в Джурківській гімназії.
Завершився день підтвердженням підсумків тижня та нагородження переможців конкурсів.
Тиждень англійської мови завершився, залишивши за собою багато вражень та емоцій. Щиро дякуємо усім учасникам за активну участь у заходах.

Під час цього тижня були проведені такі заходи:

15.04. У понеділок відбулося відкриття тижня на урочистій лінійці. Між 5 та 6 класами було проведено квест «English Express». Здобувачі освіти із захопленням виконували різноманітні завдання. Дві команди набрали однакову кількість балів, тому зайняли І призові місця.

Також на перервах здобувачі освіти 9 –го класу проводили з здобувачами освіти початкових класів брейн-ринг.

16.04. У вівторок здобувачі освіти 3 та 4 класів взяли участь у брейн – рингу «We love English», який розвеселив та примусив задуматися учасників. Здобувачі освіти були дуже активними. У цих змаганнях «перемогла дружба».

Здобувачі освіти 7 класу працювали в творчій майстерності «London Sights”, де виготовляли макети визначних місць Лондона.

17.04. У середу здобувачі освіти 1- 4 класів побували на святі «Happy English”, де співали, танцювали та декламували вірші.

Здобувачі освіти 8 класу відвідали « Tea-party», де переглянули відеоролик «British Afternoon Tea» та мали можливість ознайомитися з традиціями чаювання в Англії.

18.04. У четвер в Джурківській гімназії було проведено флешмоб «Ukraine and Russia are not the same»

19.04. У п’ятницю здобувачі освіти 4,5 та 6 класів взяли участь у лінгвістичній вікторині « Name

Для здобувачів освіти 9-го класу було організовано Tea-party, під час якої вони ознайомилися з традиціями « 5 oclock tea».